Author: c***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: per il prezzo che ha e' una parrucca molto carina. un bel biondo
Color: Ombre
Price: £9.00
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Ombre |
| Type | No Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Net Weight | 300 g |
| Length | 65 cm |
| Crown | 55 cm |
| SKU | sb2306293656774404 |
Author: c***a
Date:
Review: per il prezzo che ha e' una parrucca molto carina. un bel biondo
Color: Ombre
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.